Erivan Programında 2 gün Temel-Zamanlayıcının poker nasıl oynanır Ermenistan’ın Yeşil Alanına Yönelik Kendi Kendine Yardım Rehberi

Burayı kişisel randevu içme yerim haline getirdiğimde geceleri çok eğlenceli oluyor. İçeride genellikle sizi paralı bir şehirden alıp huzurlu, rahat bir ruh haline getirebilirsiniz. Şu anda Erivan’ın belki de en sessiz taraflarından biri ve buraya geldiğinizde mutlaka gitmeniz gereken bir yer olabilir.

Erivan’da iki gün geçirmenin kendinize büyük bir kötülük yaptığını düşündüğümde, yine de bu aylar içinde şehriniz poker nasıl oynanır hakkında gerçek bir beğeni bulabiliyorsunuz. Yani web sitesi ülkenizden bireyleri tanımıyor. Meraklı bir seyahat yazarı ve Ermenistan’dan bu güzel ülkeye meraklı ziyaretçileriniz olabilir. Aslında burada kalmamış olsam da, çoğunlukla mükemmel reytingler oluyor ve ben de bir kez orada harika bir puro içtim. Çatıda oturdum, orada sipariş ettiğimiz bir puro içtim ve havalı kalabalığa ait olduğuma karar verebilirsiniz.

Şanslı olanlar için en iyiler hakkında harika fikirler edinebilirsiniz. Orada, Ermenistan’ın 20. 100. yılın başında katlandığı yeni yürek parçalayıcı geçmiş hakkında size daha fazla bilgi verebilecek bir sanat galerisi var. Yeni Cascade’ler muhteşem ve Erivan’daki kişisel favorilerimden bir diğeri, özellikle de Ararat’a daha iyi bir açıdan mükemmel bir öldürücü bakış atarsanız (ki bu her zaman olmaz – ama gerçekten oluyorsa çoğu zaman yüzünüze çarpar) .

Erivan’da Birinci Gün: Popüler Erivan Manzaraları ve Sulu Yemekleri Yapabilirsiniz | poker nasıl oynanır

Coffee 23.5’ten bir kahve aldıktan hemen sonra, Hrazdan Geçidi’ne yardım etmek için kanaldan çıkın. Yepyeni Sovyet kanalı ilgi çekicidir ve genellikle sizi Saryan’ın aşağısına, zamanda Sovyet zamanında bir nokta bulabileceğiniz Öğrenci Tren İstasyonu, yeni Hrazdan Stadyumu ve çok daha fazlasını bulabileceğiniz yeni vadiye yönlendirir. Yerevan’daki Kahveler 23.5’in her yerinde kahve için kişisel favori mekanım.

Erivan Programında 2 gün Temel-Zamanlayıcının poker nasıl oynanır Ermenistan'ın Yeşil Alanına Yönelik Kendi Kendine Yardım Rehberi

Ermenistan’ın Hıristiyanlığın doğduğu yer olduğuna inanılıyor. Katedral tüm ulusun en önde geleninden bu yana hala ayakta, bu yüzden sadece Erivan’da değil, Ermenistan’da da görülmesi gereken en iyi şehirlerden biri. Geçitten ve kentsel alandan geçen en yeni Hrazdan Nehri akarsu, Sovyet yıllarında iyi bilinen ve temiz bir yer. Gölün muhteşem olması ve Erivan’ın ayrılmaz bir parçası olması nedeniyle odanın tadını çıkarıyorum, pek çok insan seyahatleri için strateji yapma çabası göstermiyor.

Cumhuriyet Dikdörtgeni’nin yakınında yer alan yeni Moskova Filmleri’nde dört tiyatro salonu bulunuyor ve hatta binanın doğu tarafında çubuksuz bir gökyüzü tiyatrosu bile var. Bugün hala konumda olan ve video tutabileceğiniz yeni tiyatro, Erivan’da popüler bir vizyondur ve Erivan’da en az 2 gününüz varsa, bu kaçırılmaması gereken bir şeydir. Tarihi bir Ermeni tahkimatında yer alan havalı ve gizli bir bistro olan Mirzoyan Kütüphanesi de yakındadır. Yeni dikdörtgen aslında iyi bir Marriott Oteli, Ermenistan’ın gerçek tarih Sanat galerisi veya diğer yapılar gibi dört ünlü yapıyla çevrelenmiştir. Beni 2013 yılı olarak takip ediyorsanız o günlerde Erivan’a ilk ziyaretimin Kafkasya’daki küçük millete aşık olmamı sağladığını biliyorsunuzdur. Bu, kesinlikle dünya çapında en sevdiğim metropol alanlarından biri olan Ermenistan’a ilk uğrayacak olanlar için harika bir Erivan güzergahı.

  • Yine de katedral tüm ülkedeki en büyük katedral olarak ayakta duruyor ve bu da onu sadece Erivan’da değil, Ermenistan’da da gidilebilecek en iyi şehir merkezlerinden biri haline getiriyor.
  • Yakınınıza bir java getirmek istiyorsanız, iyi bir kapuçino için Erivan’daki en iyi kafelerden biri olan İtalyan’a sahipsiniz (son derece titizim ve bu nedenle kişisel olarak tanınırım).
  • En yeni Cascade’lerin yakınında çeşitli kafeler ve Temurnots (yukarıda listelenmiştir) gibi çok sayıda olağanüstü yemek mekanı vardır ve lezzetli içeceklerin olduğu harika bir mekan olan Wines Republic’i ve harika Tayland yemeklerini tadabilirsiniz.
  • 2 bar/yemek, birbirinizden o kadar uzakta değil misiniz ki, meydan okumak yerine birbirinize saldırmaya gerek yok.
  • Arkadaşım orada yaşıyordu ve bir gün onun evine gitmeye karar verdik ve Erivan’da dairemi vermeseydim orada yaşamaktan memnun olacağımızı da hemen anladım.
  • Ürünler için Erivan’da ziyaret etmeyi en sevdiğim birkaç şehir merkezi Epicure’dür.

Daha küçük yiyeceklere (bir bakıma Ermeni ‘tapas’) sadık kaldığım için, hiçbir zaman gerçekten kötü yemek yemedim ve aynı zamanda örneğin nostaljiyi doğrudan geri getirdiği için buraya gitmekten de keyif alıyorum. Bu yüzden, Temurnots’u birçok kişiye tavsiye ederken çok heyecanlanıyorum çünkü oradan çok güzel bir anı bulacaksınız. Yeni Khatchaturian salonu sandalyesi, bir gösteri salonu olan birinci adım, 400 site ziyaretçisidir. Yepyeni Harcama koridorunda coşkulu bir opera deneyebilirsiniz ve birinci basamakta 200 oturma yeri bulunan dans salonundan yararlanabilirsiniz.

Erivan Programında 2 gün Temel-Zamanlayıcının poker nasıl oynanır Ermenistan'ın Yeşil Alanına Yönelik Kendi Kendine Yardım Rehberi

Kesinlikle Erivan’ın en fotojenik kent merkezlerinden biri, kentsel alanın kalbinde yer alan Sultanahmet Camii’dir. Tarihi 1700’lü yılların ortalarına kadar uzanan caminin biraz geçmişi var çünkü. 20 Ocak 1933’te ortaya çıkan taze sade gri güçlendirme, çok sayıda keşif cenneti kafe ve çok sayıda çevre dostu alanla çevrilidir. Neredeyse her zaman yeni Opera binasının yakınında bir şeyler oluyor, bu da onları örneğin ziyaret etmek için muhteşem bir yer haline getiriyor. Moskova Filmlerinin en iyi özelliği, en üstte bulunan yeni su özelliğidir.

Mostbet’in Diğer Bahis Sitelerinden Farkı Nedir?

Erivan’da bir gün daha geçirmek için listeye makul bir kafeterya eklemeye çalışacak kişiler için, Vernissage’in yanındaki Delicious Day’de kalabilir ve çevredeki en iyi kafeteryalardan bazılarını (sadece dolar) takdir edebilirsiniz. Erivan’daki en sevdiğim pansiyon aslında Huge Hostel, benim sevdiklerimin yaşadığı kardiyo bölgesinin biraz dışında bir bölge. Yerevan Pandok, Erivan’da her zaman dolu olan bir restorandır (eğer yeteneğiniz varsa gelecekte planlama yapmanızı öneririm!) ve muhteşem hizmetler içerir.

Erivan Programında 2 gün Temel-Zamanlayıcının poker nasıl oynanır Ermenistan'ın Yeşil Alanına Yönelik Kendi Kendine Yardım Rehberi

Evde kızartılırlar, değerli mücevherlere sahiptirler ve sulu java sağlarlar. Küçük bir kafe ama dostane destek hizmeti bu durumu fazlasıyla telafi ediyor. Sıcak günlerde, uzakta güzel bir verandası var ve muhtemelen yemeklerine eşlik edecek rahatlatıcı, canlı şarkılar da olabilir. Java’yı yakından görmek isteyenler için, Erivan’da kapuçino içilebilecek en iyi kafelerden biri olan İtalyan var (son derece seçiciyim ve bu yüzden set kabulümü alıyor). Hangi Erivan güzergahı, pembe finansman alanıyla ilgili olarak kaçırılmaması gereken şehir merkezleri olduğunu düşündüğümüz, kentsel bölgeden uzak bir yerde size gösterme eğiliminde.

Herkesin harcama planına uygun olarak Erivan’da çeşitli oda ve daireler bulacaksınız. İşte benim Ermeni kasabasında tercih ettiğim yerlerden bazıları ve siz de onlardan bir tanesini de sabit kalmanızı şiddetle tavsiye edebilirim. Ben sadece Erivan’ın içine gidilecek büyükşehir alanlarının bulunduğu dış cepheyi taşıdım, Erivan’da 2 günden fazla süreniz olup olmadığını öğrenmek için pek çok başka alan var. Epicure, neredeyse tüm favori buluşmalarımı kişisel olarak deneyebilir ve bunu yapabilirsiniz, iyi haber şu ki, içeride şişirilmesine izin vermiyorlar. Ben bu bistroda çalışıyorum ve sen de kafeye yöneleceksin, ancak ben de gecenin ilerleyen saatlerinde burada kalacağım.

Erivan Programında 2 gün Temel-Zamanlayıcının poker nasıl oynanır Ermenistan'ın Yeşil Alanına Yönelik Kendi Kendine Yardım Rehberi

Arkadaşım orada kaldı ve biz de 1 gün onların bölgesine gitmeye karar verdik ve eğer Erivan’da kendi dairem olmasaydı orada yaşamaktan keyif alabileceğimizi hemen fark ettim. Erivan’da içecek almak için gitmeyi en sevdiğim iki şehir Epicure’dür. Genellikle birbirinizden aldığınız 2 bar/yemek, bir soruna karşı açıkça birbirinize çarpıyor. Saryan’da sevdiğim diğer birkaç alan ise Depo Beer & More’dur (çok şık iç mekana ve mükemmel içeceklere sahip, müşteri hizmetleriyle ilgilenebileceğiniz farklı bir kulüp) ve Örneğin, DOM yapabilirsiniz. Saryan Caddesi’nde harika bir gece geçirmek isteyen birçok kişi için genellikle görülmeye değerdirler. Saryan Yolu, şehirdeki en iyi cadde olarak kabul edilir ve Erivan’da 2 gün içinde mutlaka kendi başınıza kontrol etmeniz gereken bir başka caddedir.

PinCo — Türkiye’nin en iyi çevrimiçi kumar kuruluşu sitesi

Muhtemelen en yeni Ermeni ülkesinde çok sayıda kilise ve manastır keşfedeceksiniz, ancak bunların Erivan bölgesinin taze kardiyosunu doyurduğunu görmüyorsunuz, bu kesinlikle. Burada yemek yemenizi tavsiye ederim, Gouroo, inanılmaz Ermeni şaraplarının yanı sıra takım elbiseli, saf salataların yanı sıra deniz ürünleri de sunan bilinçli bir restorandır. Yakında bir park var ve oturmak için iyi bir yer ve insanlar bir fincan kahvenin tadını çıkarırken gözlemliyorlar. Ayrıca, üretilen lavaşları bulabileceğiniz ve lezzetli yenilikçi Ermeni yemeklerinin tadını çıkarabileceğiniz Erivan’ın en iyi restoranlarından biri olan Sherep Bistro da var. Cumhuriyet Dikdörtgeni, Erivan’ın en bilinen yerlerinden biridir ve haftalar boyunca mutlaka tekrar tekrar düşeceğiniz bir alandır.

Erivan Programında 2 gün Temel-Zamanlayıcının poker nasıl oynanır Ermenistan'ın Yeşil Alanına Yönelik Kendi Kendine Yardım Rehberi

Erivan’daki ilk gününüzde, Erivan’da mevcut olan çok lezzetli Ermeni yemek dünyasının tadını çıkarırken, şehrin başlıca ve en tanınmış manzaralarını ziyaret etmenizi şiddetle tavsiye ederiz. Bir dahaki sefere Erivan’da geçireceğiniz zaman için şehirle ilgili kişisel favorilerimden birkaçına göz atmanızı şiddetle tavsiye ederim. Kontrol listesi en sevdiğim kafelerden bazılarını, akşam yemeğini, barları ve Erivan’da son derece küçümsendiğini düşündüğüm ve sizin de yeterince gitmeyeceğiniz bir alanı içeriyor. Ardından Saryan’ın diğer tarafına geçmenizi ve şehrin en iyi mekanlarından biri olan ünlü şarap kafesi Inside the Vino’ya uğramanızı öneririm. Taze Cascade’leri kapsayan çok sayıda kafe ve Temurnots (yukarıdaki listede) gibi birçok harika yemek var ve sulu içeceklerin bulunduğu çok iyi bir set olan Wine Republic ve inanılmaz Tayland yemekleri yiyebilirsiniz.

Ancak, en yeni sanat galerisine gitmeyi ve yeni Soykırım hakkında çok daha fazlasını keşfetmeyi önerdiğimizi söylemeye gerek yok çünkü ulusun yeni tarihini ve aynı zamanda bugünkü durumunu çok dramatik bir şekilde etkiledi. Ama ben her zaman baharı seviyorum ve siz de Erivan’da seyahat etmeyi sevebilirsiniz, bu yüzden her iki mevsimde de gitmenizi öneririm. Ermenistan’ı 2013’te birkaç kez ziyaret ettiğinizi göreceksiniz ve her zaman sonrasında genellikle beni kişisel olarak karşılayacak bir sigortaya sahip olmuş olacaksınız. Hızlı bir günlük gezi arayan birçok kişi için, Erivan’ın yanındaki, Ermenistan’ın yeni ‘Vatikan’ı olarak kabul edilen Echmiadzin mahallesine göz atma şansını kaçırmayın. Diyet planlarının sunabileceği çok şey var ve satış fiyatı diğer bazı şehir merkezlerine kıyasla çok iyi. Ermenistan’ın kırmızı yatırım şehrinde son yemeğiniz için Erivan Pandok’a manevra yapmanızı tavsiye ettiğimi söylemeye gerek yok.

Erivan programı için ekstra bir numaranız varsa, lütfen onu aşağıdaki yorumlara bırakın! Kasabada yapmayı en sevdiğiniz aktivitelerin neler olduğuna dikkat etmek isterim! En yeni 14th Flooring Hotel’in şehirde kalmanıza yardımcı olacak en iyi şehirler arasında olduğuna inanıyorum. Yatak odasından çılgın manzaralar elde edebilirsiniz; her şeyin temiz, konumlu ve makul olmasını sağlayacaksınız.

Erivan Programında 2 gün Temel-Zamanlayıcının poker nasıl oynanır Ermenistan'ın Yeşil Alanına Yönelik Kendi Kendine Yardım Rehberi

Pek çok kişi Gürcü yemeğini ne kadar sevdiğini tartışıyor ama bana göre daha ağır ve lezzetinden sonra bile sık sık tüketmek bizim için hiç de kolay değil. Belki de Erivan’daki en gizli evlerden biri Rossiya Alışveriş Merkezi’dir; bu bina, muhtemelen hayal edebileceğiniz en tuhaf çatılardan birine sahiptir. Eskiden bir sinema olan en yeni Rossiya Alışveriş merkezi aslında 1968 ile Mayıs 1975 yılları arasında Ermeni mimarlar Spartak Khachikyan, Hrachik Poghosyan ve siz de Artur Tarkhanyan tarafından kuruldu.

Devasa ve keşfedilebilir meydan, 1924’te Alexander Tamanian tarafından yaratıldı ve o zamandan bu yana, Ermenistan’daki 2018 Trendi de dahil olmak üzere Erivan’daki en büyük her şeyin yeni merkez üssü oldu. Keyfini çıkarabileceğiniz çok sayıda çevre dostu oda da var. En sevdiğim şey, Erivan’ın muhteşem gün batımlarını görmek için güçlü bir destinasyon olması.

Erivan Programında 2 gün Temel-Zamanlayıcının poker nasıl oynanır Ermenistan'ın Yeşil Alanına Yönelik Kendi Kendine Yardım Rehberi

Bu bilgilendirici rehber Ermeni yemekleri ağırlıklı olabilir ama ben ülkenin en yeni yemeklerini gerçekten çok seviyorum. Yepyeni aşk çatısı yapıldı ve Install Ararat’tan uzaktaki taze, geniş ve alçak zirveler gibi görünmeniz sağlanacak. Rossiya Sineması, Sovyet Bağlantısı yıkıldıktan sonra bir süre sonra alışveriş merkezine dönüştürüldü.

Ermenistan’a yanınızda getirebileceğiniz bir şeyi yanınıza alabileceğiniz en iyi yerler, Cumhuriyet Dikdörtgeni yakınında keşfedilen ve kesinlikle seksenlerden kalma büyük bir gökyüzü keşif alanı olan Vernissage’deydi. Kayısılar çiçek açtığında, hatta yapraklar sararırken yepyeni Ermeni yatırım caddesinde dolaşırken hiçbir şey bu kadar nefes kesici olamaz. Size Erivan’a (marshrutka) yardım etmek için Tiflis’ten kalkan yeni mekiği kullanmayı planlamayı seviyorum. Düşük fiyatlı, küçük ve her zaman yolculuk sırasında kendimi birine randevu verirken buluyorum (artı belki geri çeviremeyeceğimiz yolculuk için beni sürekli sulu, köy ekmeğine götürüyorlar). Potansiyel olarak yüksek fiyatlı, çekici ve modern bir havaalanı olan Zvartnots Havaalanı terminalinde seyahat edebilirsiniz ve yolculuk seçenekleriniz kötü olacaktır (şu an için… umutlarım bu değişikliği daha da yükseltmeyi deneyecektir).

Erivan Programında 2 gün Temel-Zamanlayıcının poker nasıl oynanır Ermenistan'ın Yeşil Alanına Yönelik Kendi Kendine Yardım Rehberi

Soykırım Sanat galerisinin zamanı aslında 24 Nisan’dır ve biri gelip Erivan’a girebildiğinde, o zaman bütün gün orada doğrudan gerçeğin söylendiğinden emin olun. Ülkenin dört bir yanındaki yerel halk ve bireyler sıklıkla bitki örtüsü satın alıyor ve kaybedilen yaşam tarzına saygı göstermek için onu ciddiye alacaksınız. Erivan’da mutlaka yapılması gereken şeylerden biri de Tsitsernakaberd’deki Ermeni Soykırımı sanat galerisine gitmek. Kişisel yakınlıkta, yaz aylarında bölgenin varlığından keyif alan yerel halkla dolup taşan büyük bir su özelliği olan Kuğu Gölü bulunmaktadır.

Gitmeyi en çok sevdiğim şehir merkezlerinden bazıları Aşıklar Bahçesi, Anne Ermenistan, yeni Botanik Evi bahçeleri ve sen de Kond. Yolunuz Kond’a düşerse bir içki ya da akşam yemeği için Kond House’u mutlaka ziyaret edin. Kalabalık çok genç değil, aksi halde garip ve muhtemelen buradaki taze herkesi tatmin edecek.

Güney tarafı – 1604 W We-240 Sağlayıcı Yolu

Erivan Programında 2 gün Temel-Zamanlayıcının poker nasıl oynanır Ermenistan'ın Yeşil Alanına Yönelik Kendi Kendine Yardım Rehberi

Şehirdeki en iyi tatil konaklama yerlerinden biri olan Erivan’ın içindeki yepyeni Alexander Hotel’i öneririm. Erivan’dayken zamanınızın çoğunu 2. katlarda ayırıyorum ve bu kesinlikle kişisel Erivan seyahat planımın önemli bir parçası olacak. Belki de şimdiye kadar gözlemlediğiniz en kasvetli şeylerden biri, ancak Ermenilerin yine de bölgeleri nasıl dışladığını görmek şaşırtıcı.

Sonraki Katlar, sonraki katlarda tam olarak iddia ettikleri gibi bir kulübü denemektedir. O mükemmel bir avokado salatası ve sağlıklı çorbalar… aynı zamanda inanılmaz şaraplar da sunuyor ve genel atmosfer, Erivan’da gidebileceğiniz diğer şehirlerle eşsiz. Erivan’da geçireceğiniz güne başlamak için içeri girmenizi ve sulu kahvelerinden birini yakalamanızı öneririm.